Bank TM – kiedy wystartuje nowy procesor płatniczy Trafficmonsoon ?

Gdy pierwszy raz usłyszeliśmy o zapowiedzi własnego procesora płatniczego TM wszyscy byli bardzo podekscytowani wielkimi aspiracjami Charlesa oraz zawrotny tempem w którym rozwija się obecnie Trafficmonsoon. Po paru tygodniach od zapowiedzi i nieoficjalnej daty startu procesora płatniczego ( 6 lutego ) niestety dalej nie widać i nie słychać aby miał zostać on dodany w przeciągu paru dni do Naszych kont w programie.

Oficjalna wypowiedź Scoville

Jak możemy przeczytać właściciel Trafficmonsoon nie podaje konkretnych dat kiedy zostanie podłączony Nasz nowy procesor oraz kiedy zacznie on działać. Wszystko trwa dłużej niż oczekiwali i dlatego też podjęli rozmowy z kolejnym partnerem biznesowym na temat kart płatniczych z których mogliby korzystać wszyscy członkowie TM. Charles nikomu nie obiecywał, że Bank TM wystartuje 6 lutego a plotki na ten temat powstały po opublikowaniu jednych z jego rozmów na ten temat i wiadomość ta została wyjęta z kontekstu.

Następnie Charles przeprasza raz jeszcze wszystkich użytkowników za całe obecne zamieszanie jednakże nie jest temu winna firma lub on sam a PayPal oraz obiecuję, że nowy procesor płatniczy zostanie uruchomiony najszybciej jak tylko się da.

2 Responses to Bank TM – kiedy wystartuje nowy procesor płatniczy Trafficmonsoon ?

  1. jak zarobić na programach partnerskich says:

    Bardzo pomocny materiał o finansach, każdy powinien go przeczytać żeby zrozumieć finanse osobiste.
    Dzięki za udzielenie i powodzenia w pisaniu bloga

  2. www.drogadoetatu.pl says:

    Dobrze powiedziane i wreszcie konkretnie na temat. Podzielam Twoje zdanie, chociaż
    nie do końca, ale i tak trafiasz w sedno.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *