Caribbean Bridge

Caribbean Bridge – ciekawa propozycja dla osób lubiących podróże, inwestycje bez przymusu polecania go innym lub tych  którzy nie planują inwestycji a chcą zarabiać na prowizji swoich partnerów. Brzmi świetnie ale czy jest tak rzeczywiście ?

Historia programu

Firma powstała na początku lutego w 2014 roku pod nazwą ,,Sunrise Holding International” a jej siedziba mieści się na Dominikanie. Rok później Caribbean Bridge wprowadza  program partnerski umożliwiający zarabianie bez konieczności polecania czy inwestowania a dla osób które chcą promować program ciekawe oferty prowizyjne jak i oferty wakacyjne w specjalnych cenach.

Oferta Caribbean Bridge :

 • podróż na Dominikanę w  niskich cenach lub nawet za darmo,
 • zarabianie na wykonywaniu prostych czynności reklamowych dla reklamodawców,
 • budowy społeczności Klubowej Caribbean Bridge i zarabiania na tym

Wizja założycieli

Właściciele programu swoją ofertą chcą zbudować dużą społeczność Caribbean Bridge, którzy planując przyszłe wakacje wybiorą właśnie firmę z Dominikany.

Cel na najbliższe lata :

 • Zakup dwóch hoteli oraz budowę własnego kampusu turystycznego na Dominikanie,
 • Caribbean Bridge chcę także stworzyć własną platformę rezerwacji hoteli i organizowania wycieczek,
 • Organizacja prywatnych lotów charterowych dla swoich klientów.
 • Poszerzenie swoich ofert na takie miejsca jak : Kuba, Bahamy, Hawaje, Emiraty Arabskie.

Caribbean Bridge zaczęło od podbijania Dominikany, gdyż ta oferuje wspaniałe warunki do rozpoczęcie swoich celów właśnie w tym miejscu.  Inicjatywę firmy Caribbean Bridge wspiera sam wiceminister Dominikany Sr. Julio Alejandro Almonte.

Voucher hotelowy

Caribbean Bridge oferuje wszystkim członkom programu vouchery hotelowe. Jeden voucher  to 1 doba hotelowa dla 2 osób w 5 gwiazdkowym hotelu na Dominikanie. Obecnie dla naszych partnerów mamy w ofercie dostępnych aż 15 hoteli i 24 wille, które możemy wynająć posiadając vouchery Caribbean Bridge. Taki voucher możemy wykorzystać minimum po 3 miesiącach od jego  zakupu.

Posiadając vouchery zostajemy także uprzywilejowani do możliwości zarabiania pieniędzy z jego tytułu.  Jedna osoba może posiadać od 1 do 28 voucherów a każdy jeden voucher zarabia dla nas 1$ dziennie. Jeśli posiadamy 10 voucherów zarabiamy $10 dziennie i tak maksymalnie do 365 dni. Koszt jednego vouchera to $150.

5 sposobów zarobkowych z  Caribbean Bridge

1. Vouchery – możemy ich posiadać od 1 – 28, każdy jeden przynosi nam 1$ zysku dziennie.

2. Prowizja – firma oferuje prowizje ze sprzedaży wynoszącą od 1 – 10%. Prowizje te otrzymujemy aż od 7 linii poleconych z czego z pierwszej wynosi ona 10% a z każdej kolejnej do ostatniej czyli siódmej, 1%.

3. Struktura binarna –  polega na budowie 2 organizacji. Organizacji prawej i lewej. Nasze osoby, które zapraszamy do biznesu umieszczamy w jednej z tych organizacji, a bonus binarny wynagradza nas za obrót ze słabszej nogi. W zależności od tego ile voucherów turystycznych posiadamy kwalifikujemy się na odpowiedni % z bonusu binarnego.

 • Promoter posiadasz  od 1 do 2 voucherów własnych – zarabiasz 2% ze słabszej nogi binarnej.
 • Silver posiadasz  od 3 do 6 voucherów własnych – zarabiasz 3% ze słabszej nogi binarnej.
 • Gold posiadasz  od 7 do 13 voucherów  własnych – zarabiasz 5% ze słabszej nogi binarnej.
 • Diamond posiadasz  od 14 do 27 voucherów własnych – zarabiasz 7% ze słabszej nogi binarnej.
 • Black Diamond posiadasz  28 voucherów własnych – zarabiasz 9% ze słabszej nogi binarnej.

4. Bonus liderski –  po spełnieniu wymogów tego bonusu będziemy otrzymywać dodatkowe pieniądze co miesiąc od momentu spełnienia kwalifikacji.

Jak widzicie mamy możliwość otrzymania łącznie ze wszystkich bonusów aż $10 000 !

5. Bonus Infinity – otrzymujesz możliwość wydłużenia swojego kontraktu z podstawowych 12 miesięcy nawet do 24 miesięcy. Mowa w tym wypadku o wydłużeniu czasu naszego zarobku, który otrzymujemy wykonując dzienne zadania. Aby  zakwalifikować się na bonus Infinity musimy zaprosić osoby do biznesu w pierwsze 30 dni od daty rejestracji do firmy!

Przykład: Rejestrujesz się 1 stycznia, więc do 1 lutego masz czas by zakwalifikować się do tego bonusu. Jeśli sam posiadasz 2 vouchery za 300$ i polecisz dwie osoby bezpośrednie, które również zakupią minimum 2 vouchery, to Twój kontrakt wydłuży się o kolejne 6 miesięcy. Ważne by pamiętać, że jedna osoba musi być zapisana w lewą organizację, a druga w prawa organizację binarną.
Każda kolejna osoba na minimum 2 vouchery przedłuża Twój kontrakt o dodatkowy miesiąc, czyli maksymalnie 6 kolejnych osób po 2 vouchery wydłużą Twój kontrakt o kolejne 6 miesięcy. Te osoby mogą być zapisane w dowolną nogę binarną.

Wakacje z Caribbean Bridge

Obecnie w swojej ofercie Caribbean Bridge posiada 15 luksusowych hoteli i  24 wille.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *