Dlaczego Trafficmonsoon

Epoka internetu oferuję całe mnóstwo sposobów zarabiania pieniędzy nie wychodząc z domu, problem polega na tym aby trafić na takie sposoby, które rzeczywiście pozwalają to zrobić.

Obecnie jednym  z najpewniejszych, gwarantujący realne zarobki programem, jest TrafficMonsoon. Co przemawia za tym by zarejestrować się i zacząć zarabiać właśnie w tym programie ?

Po pierwsze – program działa od dłuższego czasu i posiada bardzo dużo pozytywnych opinii użytkowników.

Po drugie – po niespełna 1,5 rocznym działaniu programu i obrotach firmy sięgających $500 mln Trafficmonsoon postanowił założyć własny bank mieszczący się w Dubaju.

Po trzecie – właściciel programu Charles Scoville nie jest anonimowy, często występuje na różnego rodzaju spotkaniach, ponadto polscy uczestnicy programu mają z nim świetny kontakt i nawet rozmawiają z nim na Skype oraz co ciekawe – przyleciał do Polski we wrześniu 2015 roku by spotkać się z uczestnikami TM. To chyba najlepiej świadczy o wiarygodności firmy i planach na przyszły rozwój programu.

Po czwarte – rejestracja i korzystanie z programu jest w 100% darmowa.

W TrafficMonsoon można zarabiać na trzy sposoby:

Sposób 1.

Cashlink– oglądanie reklam, to pierwszy i  najprostszy sposób zarobku który nie wymaga od nas żadnych inwestycji finansowych. Strony reklamowe o wartości od 0,005$ do 0,02$ pojawiają się w ilości kilku – kilkunastu, parę razy dziennie.

Sposób 2.

To najpopularniejsza metoda zarabiania w TrafficMonsoon – zarabianie z AdPacków, czyli tzw. paczek reklamowych. Polega to na zainwestowaniu pieniędzy w zakup paczek reklamowych – Paczki te w przeciągu 55 dni zarabiają dla nas 10% od kwoty zaiwnestowanej. Zarabiamy, a oprócz tego reklamujemy i generujemy ruch na  swoich stronach WWW. Tu przy większym i odpowiednim inwestowaniu w AdPacki zarabia się naprawdę sporo.

Sposób 3.

To polecanie innym serwisu TrafficMonsoon. Program płaci nam 10% od zakupu każdego AdPacka oraz innych usług reklamowych zakupionych przez osobę przez nas poleconą. Jeżeli ona dokonuje reinwestycji w programie, my też na tym zarabiamy. Dotyczy to również zarobków z Cashlinków przez osobę poleconą aczkolwiek w tym przypadku zarabiamy 100% tego co zarobi nasz partner.

Sumując wszystko razem otrzymujemy: wiarygodny i pewny program, bardzo stabilne i spore zarobki, satysfakcję z dobrze zainwestowanych pieniędzy. Na dzień dzisiejszy nie ma pewniejszego programu niż TrafficMonsoon.

SKĄD BIORĄ SIĘ PIENIĄDZE W TRAFFICMONSOON

Wiesz już, że wystarczy wykupić usługę reklamową za 50 dolarów (lub wielokrotność tej kwoty), żeby w  55 dni otrzymać  50 dolarów + 5 dolarów prowizji (jako udział w zyskach firmy). Wiesz, że przy „reinwestycjach” Twoje zarobki szybują w górę, wiesz też, że pieniądze nie powstają z powietrza, więc naturalne pytanie jakie sobie teraz zadajesz to „Dobrze, ale skąd firma ma kasę na wypłaty, skoro wszyscy, którzy wykupią reklamę otrzymają więcej pieniędzy na swoje konto, niż zainwestowali.

– Po pierwsze w Trafficmonsoon sprzedają się różne formy reklamowe, nie tylko AdPack-i. Pieniądze za sprzedane reklamy zasilają wspólny „lejek” z pieniędzmi, które są dystrybuowane w 100% pomiędzy użytkowników.

 – Po drugie każdy, kto dobrze zna system wie, że to „reinwestycje” zapewnią mu ponadprzeciętne zarobki, więc większość zarobionych pieniędzy pozostaje w systemie i nie jest wypłacana, tworząc olbrzymi bufor gotówkowy.

 – Po trzecie zwrot z takiej „inwestycji” jest odroczony w czasie zatem każdy nowy uczestnik (klient) dodatkowo zasila bufor z gotówką.

 – Po czwarte– prowizje z procesora płatniczego za transakcje w Trafficmonsoon również częściowo trafiają do wspólnej puli na wypłaty. Kumulacja tych wszystkich środków stabilizuje Trafficmonsoon. Stabilność programu wspiera jeszcze kilka innych mechanizmów, ale trzeba sobie powiedzieć jasno, że głównym z nich jest dołączanie do biznesu nowych klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *