Jak przyspieszyć weryfikacje w Trafficmonsoon

Od czasu gdy Trafficmonsoon wprowadził możliwość weryfikacji kont jedno z najczęstszych pytań jakie słyszymy to :

  • kiedy firma zaakceptuje moje dokumenty ?
  • dlaczego moja weryfikacja została odrzucona ?
  • Mój status został zmieniony na Approved co teraz ?

 

1. Nie możemy podać konkretnej daty lub terminu w który Trafficmonsoon przejrzy i zaakceptuje bądź odrzuci Państwa dokumenty. U niektórych proces ten trwa parę dni a w rzadkich przypadkach do paru tygodni. Jednak możemy przyspieszyć ten proces. Jak to zrobić ? Zapraszamy do nagrania poniżej.

2. W przypadku odrzucenia weryfikacji otrzymujemy informacje co jest tego powodem. Może to być nieczytelne zdjęcie przesłanego dokumentu, niewłaściwy format zapisanego pliku ( zdjęcia należy przesyłać w formacie JPG ), niezgodność pomiędzy danymi podanymi w Trafficmonsoon a dokumencie załączonym np. inne imię lub data urodzenia.

 

Jeśli chcecie zmienić swoje dane należy wybrać opcję Edit Profile które znajduje się w lewym górnym narożniku po zalogowaniu się do swojego konta.

W tym miejscu możemy podać wszystkie Nasze dane osobowe które muszą się zgadzać z dokumentami które załączymy w celu weryfikacji konta.

3. Oznacza to, że pomyślnie przeszedłeś/łaś proces weryfikacji. Od tego czasu będziesz mógł zakupić usługę AdPack z firmy Trafficmonsoon za pomocą własnej karty kredytowej i debetowej.

Mimo iż jest to najwyższa opłata za zakup usługi  TM jest ona najbardziej korzystna w przypadku gdy posiadamy konta walutowe. Jest tak ponieważ pomijamy wszystkie firmy pośredniczące w tym kantory, zakup kryptowalut, Payza lub inne procesory płatnicze.

Macie jakieś pytania ? Jest coś dla Was nie jasne ? Piszcie w komentarzach na pewno Wam pomożemy .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *