LikesXL

Program wystartował  19.10.2015r. wcześniej był testowany przez ponad 3 miesiące i ponad 8 000 użytkowników. Za całym programem stoi spółka offshore zarejestrowana na Malcie Major CC Company oraz z siedzibą w Lichtenstainie.  Właścicielami firmy są Peter Kolar, dyrektor generalny posiadacz znacznej ilości akcji spółki macierzystej  Setimo AG, Roland, który jest dyrektorem  handlowy. Pomagał on Peterowi rozwinąć całą koncepcję LXL. Kolejną osobą jest Kirby R, który jest dyrektorem maltańskiego banku, eMoney; i Jordie, uzdolniony informatyk oraz osoba zajmująca się grafiką.

Według podawanych informacji LikesXL  jest jedną z kilku firm należących do Setimo AG a firma ta jest ściśle związany z rozwojem i promocją Europacard, karty prepaidowej MasterCard – sprzedali ich już ponoć  milion sztuk a także biorą udział w tworzeniu banku na Malcie o nazwie – eMoney.

Według zapewnień twórców firma współpracuje z firmami takimi jak :  MacDonalds, Mercedes i Prada, BMW   i wieloma innymi znanymi markami.

Inwestycja

LXL oferuje zakup  PR (public relations). Cena za 1 PR wynosi 50€, ROI – 120%, dzienne naliczenie wahają się od 0,35€ – 1,20€ ( około 1% dziennie ).  Administratorzy przewidzieli limit posiadanych PR i wynosi ona 900 sztuk, dodatkowo miesięcznie nie możemy zakupić więcej niż 300 PR. Gdy mamy pracujące 900 PR PACKS program automatycznie zakupuje miesiecznie 200 nowych paczek, więc zarobki systematycznie rosną. Produkty, które firmy reklamowane oferują będzie mozna zakupić poprzez program co spowoduje, że wydane pieniądze przekształcą się na PR PACKS , na których dodatkowo codziennie będziemy mogli zarabiać .

Rodzaje kont premium

likexl, revenue share, hyip, inwestycja, roi, zarabiam w domu, inwestycje,paczka, adpack,

Jak widzimy na zdjęciu posiadamy 5 rodzajów kont a prowizje sięgają 5 linii. Każdy plan oferuje inną maksymalną ilość posiadanych PR jak i różne procenty prowizji od poleconych. Aby posiadać prowizje od 1 – 5 linii należy wykupić za dodatkową opłatą taką możliwość ponieważ program standardowo oferuje prowizje tylko do 2 linii. Jaki rodzaj UPGRADE wykupimy zależy to tylko od Nas oraz naszych planów. Czy planujemy inwestować tylko w PR czy może chcemy zbudować sieć poleconych.

Wypłata środków

Aby móc wypłacić pieniądze należy przesłać skan dowodu osobistego, jest to rodzaj zabezpieczenia aby zweryfikować w pełni osoby zarejestrowane do programu. LikesXL nie posiada typowych procesorów płatniczych dla programów revenue share ponieważ firma oferuje kupno usług poprzez karty płatnicze i przelewy bankowe. Zapowiadane jest także dodanie paru nowych metod kupna i wypłaty środków aczkolwiek więcej informacji otrzymamy po 16 grudnia.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowany w LikesXL to nie zwlekaj dłużej i dołącz do Naszej grupy już dziś.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *