Loguj się z dowolnego IP do TM

Zapewne każdy z Was doświadczył sytuacji w której nie mógł się zalogować do swojego konta w Trafficmonsoon ponieważ IP z którego się logował było już zarezerwowane dla innego użytkownika. Na początku poczuliśmy strach gdyż zobaczyliśmy taki oto obraz.

Wielu niedoświadczonych użytkowników mogło pomyśleć, że blokada została nałożona na ich konta a nie na samo IP. Teraz to się zmieniło.

Charles Scoville właściciel firmy postanowił znieść te ograniczenia. Co to dla Nas oznacza ? Nie musimy już się martwić czy będziemy mogli bez problemu zalogować się do konta w Trafficmonsoon oraz tym, że reklamy aktywacyjne zaraz nam się kończą a my nie możemy ich przedłużyć. Dlaczego więc takie ograniczenie w ogóle było nałożone ? Miało ono na celu wyłapanie osób które dopuszczają się multikont oraz innych oszustw. Na obecnym etapie jakim znajduje się Trafficmonsoon blokada ta nie zdawała już testów, była większym utrudnieniem i powodem do narzekań. Firma usprawniła algorytm który ma na celu wyłapywanie wszystkich oszustów dlatego też blokada ta mogła zostać zdjęta.

Trafficmonsoon cały czas się rozwija a to jest jeden z przykładów które mogą to potwierdzić. Program zarobkowy działa już od 2014 r, dostarczył blisko 1,4 mld reklam oraz posiada 3 mln użytkowników. Ci którzy jeszcze nie dołączyli do programu mogą to zrobić za pomocą kliknięcia w obrazek znajdujący się na dole. Zacznij zarabiać wraz z Nami

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *