Opis programu

Wielu z was zapewne słyszało już o Trafficmonsoon lecz nie poświęciliście chwili by dowiedzieć się czym ona jest dokładnie jak i co oferuje, tak więc pozwólcie że zrobię to teraz.

Jest to amerykańska firma która zajmuje się usługami reklamowymi, działa od października 2014 r. Jej właścicielem jest Charles Scoville pomysłowy biznesmen ze Stanów Zjednoczonych. Firma oferuję wysokiej jakości, szeroką gammę usług reklamowych a także możliwość czerpania zysków z tytułu prowizji jak i revenue share.

Spis usług Trafficmonsoon

Jak pisaliśmy wcześniej Trafficmonsoon oferuje szeroką gammę usług reklamowych, poniżej opiszemy niektóre z nich.

Start Pages – jest to reklama która wyświetla się przy logowaniu do platformy. Jej koszt to $35, warto dodać że dziennie stronę odwiedza ponad 500 000 osób

Login Ads – baner reklamowy która wyświetla się podczas logowania do Trafficmonsoon. Również kosztuje $35

Cashlinks – są to reklamy które po wykupieniu trafiają losowo do użytkowników serwisu. Reklamę tę możemy podzielić na geo tagowaną jak i nie geo tagowaną. Oznacza to, że możemy wybrać w jakim regionie ma być wyświetlana nasza reklama, dla przykładu : na jakim kontynencie, w jakim kraju, jakim województwie czy nawet mieście.

Adpack – najlepsza oferta od Trafficmonsoon. Nie tylko zyskujemy reklamę ale także zostajemy uprzywilejowani do otrzymania części dochodów firmy. Dzienne naliczenia wynoszą stałe 2% a całkowity zwrot z iwestycji ( ROI ) wynosi 110%. Cała inwestycja zamyka się w ciągu 55 dni. Pieniądze z tytułu podziałów zysku otrzymujemy co 60 minut czyli 24 razy dziennie i możemy je swobodnie wypłacać lub reinwestować dalej licząc na jeszcze większy zwrot z inwestycji. Przy zakupie paczki otrzymujemy także usługę reklamową mianowicie : 20 kliknięć w nasz banner oraz  1000 kredytów wymiany ruchu

Baner – standardowa reklama wyświetlana na banerze. Koszt za jedno kliknięcie to $0,25 a w przypadku reklamy Geo tagowania $0,50

Program partnerski – prowizje

Jak możemy zarabiać z firmą Trafficmonsoon ? Każdy z użytkowników po przedstawieniu programu innym osobą i ich zarejestrowaniu z waszego linku aktywacyjnego stanie się waszym poleconym a Wy jego sponsorem.  Jeśli osoby te zdecydują się na zakup którejkolwiek z usług TM otrzymujemy 10% prowizji z każdej jednej transakcji. Przykładowo jeśli firma Pana Kowalskiego zdecyduje się na zakup Traffic Monsoon Packages 50 000 wyświetleń za $70 otrzymamy 10% z tej kwoty czyli $7.

Revenue Share

Oprócz zarabiania z prowizji program oferuję także system revenue share czyli podział zysków. Przy zakupie AdPack otrzymujemy nie tylko ofertę reklamową ale także zysk w postaci 110% od kwoty zakupu. Jedna taka reklama dostarcza nam 1000 wyświetleń naszego banera oraz  20 gwarantowanych kliknięć. Jeśli jedna taka reklama kosztuje $50 a jak wspomniałem wcześniej oferuje także zysk w postaci 110% od kwoty zakupu to znaczy, że firma zwróci nam $55. Nie musimy ograniczać się do pojedynczych pakietów reklam ponieważ możemy ich zakupić 50, 100 a nawet i 500.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *