Rejestracja w programie

Pierwsze co musisz zrobić to przejść do strony TM, możesz to zrobić klikając obrazek poniżej.

Po wejściu na stronę w prawym górnym roku masz 3 zakładki od lewej : Login, Register i Terms of Service wybieramy Register.

Po wybraniu zakładki przenosi nas do nowego okna które wygląda następująco :

Pierwsze szare okno Your enroller’s name is Traffic Monsoon informuje Cię kto jest Twoim sponsorem. Kolejne okno Your enroller Username możemy zmienić nazwę sponsora jeśli chcemy być zarejestrowani pod kogoś innego niż sugerowany sponsor np. możecie wpisać piksomax ( jest to nasze konto )

Personal Information : First Name : Imię, Last Name : Nazwisko, Phone : Numer telefonu ( widzi go także wasz sponsor w razie gdyby chciał się z wami skontaktować aby pomóc swoim poleconym )

Contact Information : Email Address : Adres email ( ważne aby podać email gmail, na niektóre polskie poczty nie przychodzą linki aktywacyjne, jeśli nie macie poczta taka nic nie kosztuje i jest bardzo wygodna w obsłudze ), Retype E-mail : Należy powtórzyć adres email.

Account Information : Enter Username : należy podać swój nick do programu np. Jan1976, Setup a Withdraw Code : jest to kod do wypłaty środków, sugeruje wymyślić kod do 8 – 10 znaków w tym litery duże, małe i parę cyfer, Retype Code – należy powtórzyć ten sam kod,  Define Password (Letters and Numbers): jest to hasło do konta nie mylić z hasłem do wypłaty środków, tutaj także proponuje ustalić hasło od 8 – 10 znaków w tym litery i cyfry ( hasło musi być inne niż to które mamy ustawione do wypłaty ), Retyped: to samo hasło.

Payment Information: w tym miejscu należy podać adres email jednego z procesorów płatniczych ( polecam Payza, jeśli nie posiadają Państwo jeszcze takiego konta zapraszam do nagrania poniżej w którym tłumaczę jak to zrobić )

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *